Schowek Twój schowek jest pusty
Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » BKT ELEKTRONIK
Kategorie
Kontakt
  • FER4 Sp. z o.o.
    Woźna 9c/2
    61-777 Poznań
    NIP: 7831808889
  • E-mail:fer4.vf@gmail.com
  • Godziny działania sklepu09:00 - 16:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

BKT ELEKTRONIK

BKT ELEKTRONIK
Oferta firmy BKT Elektronik obejmuje szereg rozwiązań, systemów i aplikacji. Znajdują one zastosowanie w domach jedno- i wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej, serwerowniach, rozdzielniach, w tym w systemach przemysłowych i w wielu innych miejscach. Stąd warto podkreślić możliwości firmy w zakresie integracji automatyki i systemów teleinformatycznych.

Adapter  SC MM duplex plastic beige

Adapter SC MM duplex plastic beige

4,67 zł brutto3,80 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter  SC MM simplex plastic beige

Adapter SC MM simplex plastic beige

2,46 zł brutto2,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter SC APC SM duplex plastic blue

Adapter SC APC SM duplex plastic blue

4,67 zł brutto3,80 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter SC APC SM simplex plastic

Adapter SC APC SM simplex plastic

2,46 zł brutto2,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter SC SM duplex plastic blue

Adapter SC SM duplex plastic blue

4,67 zł brutto3,80 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter SC SM simplex plastic

Adapter SC SM simplex plastic

2,46 zł brutto2,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y  2E 9/125 1500N AE08

Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 2E 9/125 1500N AE08

1,85 zł brutto1,50 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y  4E 9/125 1500N AE08

Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 4E 9/125 1500N AE08

2,09 zł brutto1,70 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y  8E 9/125 1500N AE08

Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 8E 9/125 1500N AE08

2,21 zł brutto1,80 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 12E  9/125 1500N AE08

Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 12E 9/125 1500N AE08

2,46 zł brutto2,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 24E 9/125 1500N AE08

Kabel FO BKT A-DQ(ZN)B2Y 24E 9/125 1500N AE08

4,31 zł brutto3,50 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu