Schowek Twój schowek jest pusty
Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kariera
Kategorie
Kontakt
  • FER4 Sp. z o.o.
    Woźna 9c/2
    61-777 Poznań
    NIP: 7831808889
  • E-mail:fer4.vf@gmail.com
  • Godziny działania sklepu09:00 - 16:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Kariera

Firma Fer4 Sp. z o.o. zatrudni elektryka/automatyka z min. 5 letnim doświadczeniem

Zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów;
- montaż i uruchomianie systemów;
- współpraca z dostawcami w doborze urządzeń;
- kosztorysowanie;
- prefabrykacja rozdzielni ;
- serwis maszyn.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (technik elektryk/automatyk, inżynier elektryk/automatyk);
- doświadczenie zawodowe sterowania automatyki w przemyśle;
- znajomość sterowników Siemens, ABB, automatyki układów SZR będzie dodatkowym atutem;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy;
- niezbędne narzędzia do pracy (m.in. telefon komórkowy, auto służbowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: info@vfer4.com
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Przejdź do strony głównej
Polecamy
PolecamyS8JX-P30005N

S8JX-P30005N

1 806,87 zł brutto1 469,00 zł netto
Hity sklepowe
V230-13-B20B

Zapytaj o cenę
Vision230 OPLC - sterownik PLC z panelem graficznym i tekstowym HMI niezawodny sterownik do urządzeń przemysłowych zgodny z międzynarodowymi standardami zaprojektowany do pracy w przemysłowych warunkach świetnie sprawdza się jako panel operatorski…
V280-18-B20B

3 485,72 zł brutto2 833,92 zł netto
Vision280 OPLC - sterownik PLC z panelem graficznym i tekstowym HMI niezawodny sterownik do urządzeń przemysłowych zgodny z międzynarodowymi standardami zaprojektowany do pracy w przemysłowych warunkach świetnie sprawdza się jako panel operatorski…
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Nie pokazuj więcej tego komunikatu