Schowek Twój schowek jest pusty
Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Okablowanie Strukturalne » Elementy łączeniowe » Patchcordy » Światłowodowe » MM - Multi Mode
Kategorie
Kontakt
  • FER4 Sp. z o.o.
    Woźna 9c/2
    61-777 Poznań
    NIP: 7831808889
  • E-mail:fer4.vf@gmail.com
  • Godziny działania sklepu09:00 - 16:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

MM - Multi Mode

Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM3 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM3 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 3m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 3m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Hity sklepowe
SM43-J-R20

SM43-J-R20

1 645,74 zł brutto1 338,00 zł netto
Sterownik z LCD 4,3cale: 12 we dwustanowych 24 Vdc w tym 2 wejścia analogowe (0-10V, 0/4-20mA)/cyfrowe; 8 wyjść przekaźnikowych niezawodny sterownik do urządzeń przemysłowych zgodny z międzynarodowymi standardami zaprojektowany do pracy w przemysłowych…
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu