Schowek Twój schowek jest pusty
Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Okablowanie Strukturalne » Elementy łączeniowe » Patchcordy » Światłowodowe » MM - Multi Mode » OM2
Kategorie
Kontakt
  • FER4 Sp. z o.o.
    Woźna 9c/2
    61-777 Poznań
    NIP: 7831808889
  • E-mail:fer4.vf@gmail.com
  • Godziny działania sklepu09:00 - 16:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

OM2

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 3m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Polecamy
PolecamyFalownik VZA40P4BAA

Falownik VZA40P4BAA

2 052,87 zł brutto1 669,00 zł netto
Hity sklepowe
F&F RS-407B Przekaźnik sterowania radiowego bistabilny 230VAC

F&F RS-407B Przekaźnik sterowania radiowego bistabilny 230VAC

114,14 zł brutto92,80 zł netto
Przekaźnik sterowania radiowego BISTABILNY   Przeznaczenie Elektroniczne przekaźniki radiowe służą  do zdalnego sterowania bram, rolet, oświetlenia, uzbrajania systemów alarmowych, itp. System zdalnego sterowania składający się z nadajnika (pilot)…
Softstart PSR16-600-70, 1SFA896107R7000

Softstart PSR16-600-70, 1SFA896107R7000

3 957,10 zł brutto3 217,14 zł netto
Softstart PSR16-600-70 / 7,5kW przy 400V Znamionowe napiecie pracy: Obwód główny 208 … 600 V AC Znamionowe napięcie sterownicze (Us): 100 ... 240 V AC Ograniczenie napięcia cewki (Uc): 50 Hz / 60 Hz 100 … 240 V AC Komunikacja: FiledBusPlug(Optional)…
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu