Schowek Twój schowek jest pusty
Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Okablowanie Strukturalne » Elementy łączeniowe » Patchcordy » Światłowodowe » MM - Multi Mode » OM3
Kategorie
Kontakt
  • FER4 Sp. z o.o.
    Woźna 9c/2
    61-777 Poznań
    NIP: 7831808889
  • E-mail:fer4.vf@gmail.com
  • Godziny działania sklepu09:00 - 16:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

OM3

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM3 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM3 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 3m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Polecamy
Hity sklepowe
F&F RS-407B Przekaźnik sterowania radiowego bistabilny 230VAC

F&F RS-407B Przekaźnik sterowania radiowego bistabilny 230VAC

114,14 zł brutto92,80 zł netto
Przekaźnik sterowania radiowego BISTABILNY   Przeznaczenie Elektroniczne przekaźniki radiowe służą  do zdalnego sterowania bram, rolet, oświetlenia, uzbrajania systemów alarmowych, itp. System zdalnego sterowania składający się z nadajnika (pilot)…
Przekaźnik G2RV-SL700-AP 110VAC

Przekaźnik G2RV-SL700-AP 110VAC

38,15 zł brutto31,02 zł netto
Na bazie wieloletniego doświadczenia wzbogaciliśmy gamę oferowanych produktów przekaźniki przemysłowe G2RV w wąskich obudowach. Przy szerokości urządzenia zaledwie 6 mm, co oznacza dużą oszczędność miejsca, nie ulegają pogorszeniu niezawodność i funkcje…
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu