Schowek Twój schowek jest pusty
Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Okablowanie Strukturalne » Elementy łączeniowe » Patchcordy
Kategorie
Kontakt
  • FER4 Sp. z o.o.
    Woźna 9c/2
    61-777 Poznań
    NIP: 7831808889
  • E-mail:fer4.vf@gmail.com
  • Godziny działania sklepu09:00 - 16:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Patchcordy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM3 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-LC/PC OM3 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM2 (50/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/PC-SC/PC OM3 (50/125 um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/UPC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/UPC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  LC/UPC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 3m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/APC-SC/APC OS2 (9/125um) duplex 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/APC-SC/APC OS2 (9/125um) duplex 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/APC-SC/APC OS2 (9/125um) duplex 3m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord   BKT  SC/APC-SC/APC OS2 (9/125um) duplex 5m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Polecamy
Hity sklepowe
WAGO 750-459 moduł 4AI 0-10V DC wejścia

WAGO 750-459 moduł 4AI 0-10V DC wejścia

1 039,50 zł845,12 zł brutto687,09 zł netto
Zacisk wejścia analogowego WAGO 750, 4 AI (niesymetryczne 0. . .10 V), 750-459, Zacisk wejścia analogowego przetwarza znormalizowane sygnały i przesyła je na poziom systemu
ADM-QXA12

ADM-QXA12

164,82 zł150,00 zł brutto121,95 zł netto
Czujka dualna PIR/MW 24,125GHz, optyka Fresnela, zasięg przestrzennej do 18m, kurtynowej do 20m, odporność na zwierzęta do 30kg, pyrosensor poczwórny, stopień zabezp. 2  wg EN-50131-1:2006
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu